Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod O nás

O nás

Vítejte u Butter Kings.

 


 

První idea na založení značky Butter Kings vznikla v roce 2015 s příchodem naší dcery, kdy jsme si uvědomili, že praktických věcí do domácnosti, které jsou navíc atraktivní a mají duši, je opravdu málo. Proto jsme odstartovali vlastní produkci. Ač jsme čeští výrobci, pojmenovali jsme naši značku anglicky, protože jsme v tu dobu prodávali hlavně přes partnery v zahraničí. 

Prvním výrobkem značky Butter Kings byly koše na prádlo. Chtěli jsme takové koše, které se pyšní svým unikátním designem, kvalitou a funkčností.

Od té chvíle šlo vše přirozeně ráz na ráz, první produkty měly docela úspěch a nám došlo, že to, co děláme, má velký smysl. Snažíme se, aby byli všichni klienti spokojeni a každý produkt byl dodán na čas a držel si vysokou kvalitu, na které si jako čeští výrobci zakládáme.

Jsme rodinná firma, která ctí tradice a hodnoty, i z toho důvodu spolupracujeme v úzkém kruhu lidí a není pro nás podstatná kvantita, nýbrž kvalita. Velice pečlivě vybíráme použité materiály, ze kterých jsou vyráběny naše produkty. V Praze v naší dílně kousek od Vyšehradu veškeré látky potiskneme a na Vysočině nebo v Podkrkonoší z nich šijeme doplňky, které osvěží vaše domovy.

Naší prioritou je vést podnik srdcem a chceme, aby se tento druh emoce odrazil i na našich produktech. Spokojený zákazník, kterému bude s našimi produkty doma dobře, je pro nás důležitý.

 

Linda & Milan

zakladatelé Butter Kings

 

Nahoru